دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری

دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری
دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری

دانلود رایگان کتاب بیشعوری

کتاب «بیشعوری» اثر «خاویر کرمنت» با ترجمه‌ی «محمود فرجامی» شما را با خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت یعنی بیشعوری آشنا می‌کند. این کتاب با زبانی طنزگونه به بررسی پدیده‌ی بیشعوری در دنیای امروز می‌پردازد. اگر برای شناخت و درمان این معضل بزرگ تاریخ بشریت و نحوه‌ی رفتار با مبتلایان به این بیماری، یک راهنمای عملی ارزشمند می‌خواهید، در خواندن این کتاب درنگ نکنید.

اگر از مطالب این کتاب رنجیده خاطر خاطر شدید می‌توانید ۳ کار انجام دهید:

نویسنده معتقد است بی‌شعورها، افرادی نابغه و باهوش هستند. نابغه‌هایی خودخواه، مردم‌آزار و با اعتماد به‌ نفسی کاذب. این افراد با منفعت‌طلبی‌های خود در نهایت به خود و افراد جامعه ضرر می‌رسانند. بی‌شعوری یک بیماری است و بی‌شعور یک بیمار. خاویر کرمنت در این کتاب این موضوع را به‌  خوبی مورد بحث قرار داده و با لحنی طنزگونه و ماجراهایی ساختگی اما نزدیک به واقعیت زندگی‌، یک‌ چیز را به ما گوشزد می‌کند: دنیا را بیماری مسری و خطرناک بی‌شعوری تهدید می‌کند و اگر الان به فکر چاره نباشیم، بی‌شعورها دنیا را نابود می‌کنند.

دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری

بیشتر بیشعورها را می‌توان از روی رفتار تهاجمی و اخلاق قلدرمآبانه‌شان شناخت. اگر با گردن‌کلفتی و ترساندن دیگران نتوانند کارشان را به انجام رسانند، حقه سوار می‌کنند یا قانون و مقررات را طوری انگولک می‌کنند تا نتیجه‌اش به نفع‌شان شود. مثل تمام اعتیادها، مساله‌ی انکار در بی‌شعوری هم مساله‌ی مهمی است. آن‌ها قبول نمی‌کنند که باید مسئولیت‌پذیر باشند و یا دست‌کم زیر حرفشان نزنند و حاضر به پذیرش اشکال و اشتباه در کارشان باشند.

دانلود رایگان کتاب بیشعوری از لینک زیر

دانلود کتاب بیشعوری

هذا کتاب مستطاب بحر الاسرار ، تسخیرات و دعوات استخراجات مواکلین علوی سفلی و پریان و احضار ختومات تالیف ملا محمد مهدی دامغانی معروف به ملا جن گیر دامغانی است.

کتاب گنج العرش یا همان کلیات بحرالعجائب ملا رضا اردبیلی جرجانی درباب علوم غریبه و علم شریف رمل و طلسمات، احضار آینه، احضار جن، ادعیه مجربه

پی دی اف کتاب بیشعوری

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

پشتیبانی

راهنمای دانلود

طراحی سایت ارزان

همکاری با انتشارات

 

شماره پیامک و تلگرام  09015545350

ایمیل: info[at]downloadme.ir

ساعات کاری: 8 صبح الی 12 شب


دانلود کتاب بیشعوریDownloads-icon

دانلود رایگان

این محصول دارای لایسنس ویژه مکتب نوین می باشد

در کتاب بیشعوری می خوانیم که در دنیای مدرن و با بالارفتن سطح آموزش در سایه این تفکر نادرست که سواد وآگاهی الزاما رفاه و فرهنگ عمومی را در پی خواهد داشت ، بیشعورهای بسیار بیشتر ی تولید شده و به بهره برداری رسیده اند. تنها کافیه نگاهی گذرا به ایدئولوگ ها و نظریه پردازان و حتی آدمکش هایی که از بطن دانشگاه های معتبر جهان رشد یافته اند و آمار قربانیان آن ها بیندازیم تا صدق این مدعا ثابت شود. بله به کام بیشعورهاست و گویی سال هاست که بیشعورها جهان متحد شده اند. خاویرکرامنت این واقعیت دردناک را موضوع کتاب طنز آمیز خودش قرار داده است.

در ترجمه کتاب بیشعوری سعی شده است لحن شبه علمی اما طنز آمیز به کاربرده شود تا جای که در جاهای به نثر محاوره ای و حتی لمپنی نزدیک می شود. همچنین با توجه به اشاره ها و کنایات متعدد نویسنده به وقایع و شخصیت های تاریخی ، کوشیده تا با توضیحاتی در پانویس ها ضمن حفظ محتوا و ریتم متن اصلی خواننده ی فارسی زبان را که نزدیک به دو دهه بعد از نوشته شدن کتاب آن را می خواند با مرجع اشاره ها و کنایه ها که آورده شده آشنا شود.دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری

شناسایی و مهارت آدم‌های اصلاح‌ناپذیر، مبتلایانی را موردبررسی قرار می‌دهد که در آن‌ها بیماری بی‌شعوری شدت گرفته و ظاهراً کار از درمان گذشته است. آن‌ها انسان‌هایی هستند که بی‌شعوری تا ابد را انتخاب کرده‌اند.

در این کتاب آمده است که بی‌شعوری نوعی اعتیاد است، مثل اعتیاد به مواد مخدر یا الکل.
فرد معتاد، تمامل به تکرار کار خود دارد این اعتیاد از فرد به جامعه سرایت می‌کند و محیطی آزاردهنده را به وجود می‌آورد.

او می‌گوید: از بچه‌های بالاتر از شش سال بخواهید که در کارهای خانه همکاری کنند. بی‌شعورهای بیچارهای که انگل جامعه‌اند روزگاری زیادی عزیزدردانه‌ی پدر و مادرشان بوده‌اند. هیچ وقت برای داشتن وجدان کاری و حس مسئولیت زود نیست (میخوام، نمی خوام) هم نداریم همین‌که هست.

او می‌گوید: بیشعوری همانند هندوانه‌ای دربسته می‌ماند که تا آن را نبریم پی به گندیدگی آن نخواهیم برد.
واقعیت تلخ آن است که بوی گند بی‌شعوری از سراسر دنیا به مشام می‌رسد بیایید با کمک یکدیگر دنیا را از بوی تعفن پاک‌کنیم.

و در جای دیگر می‌گوید: نباید از نامیدن بیشعور ها به نام بیشعور شانه خالی کنیم، چراکه همین ملاحظات و تعارف‌هاست که باعث می‌شود بیشعورها بیشتر و بیشتر در بیشعوری شان غرق شوند.

کتاب بیشعوری در مرداد ماه ۱۳۹۴ به بازار رسمی کتاب ایران وارد شود.

شما کاربران عزیز سایت مکتب نوین می توانید کتاب بیشعوری را به رایگان دریافت کنید.

نویسنده:دکتر خاویر کرمنت

مترجم:محمود فرجامی

تعداد صفحه: 170

حجم فایل : ۱٫2 MB

نوع فایل :pdf

رمز فایل: www.maktabnovin.ir

 

اگر مادر نباشد جسم انسان ساخته نمی‌شود و اگر کتاب نباشد روح بشر پرورش نمی‌یابد. پلوتارک”

 

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه شما *

نام *

ایمیل *

09137576063

 فروش پسته کرمون شاپ

 


دانلود کتاب های PDFDownloads-icon


Downloads-icon

کتاب صوتی بیشعوری قرائتی شنیدنی از کتاب بیشعوری اثر معروف خاویر کرمنت ، شما را با خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت یعنی بی‌شعوری آشنا می‌کند. این کتاب از مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه های آموزش، ایزو ، طراحی وب سایت، متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت ) ارائه شده است.

این کتاب با زبانی طنزگونه به بررسی پدیده‌ی بی‌شعوری در دنیای امروز می‌پردازد.

اگر برای شناخت و درمان این معضل بزرگ تاریخ بشریت و نحوه‌ی رفتار با مبتلایان به این بیماری یک راهنمای عملی ارزشمند می‌خواهید، در خواندن این کتاب درنگ نکنید.

نویسنده معتقد است بی‌شعورها، افرادی نابغه و باهوش هستند.

نابغه‌هایی خودخواه، مردم‌آزار و با اعتمادبه‌نفسی کاذب. این افراد با منفعت‌طلبی‌های خود در نهایت به خود و افراد جامعه ضرر می‌رسانند. بی‌شعوری یک بیماری است و بی‌شعور یک بیمار.دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری

خاویر کرمنت در این کتاب این موضوع را به‌خوبی مورد بحث قرار داده و با لحنی طنزگونه و ماجراهایی ساختگی اما نزدیک به واقعیت زندگی‌، یک‌چیز را به ما گوشزد می‌کند: دنیا را بیماری مسری و خطرناک بی‌شعوری تهدید می‌کند و اگر الان به فکر چاره نباشیم، بی‌شعورها دنیا را نابود می‌کنند.

«بیشتر بیشعورها را می‌توان از روی رفتار تهاجمی و اخلاق قلدرمآبانه‌شان شناخت. اگر با گردن‌کلفتی و ترساندن دیگران نتوانند کارشان را به انجام رسانند، حقه سوار می‌کنند یا قانون و مقررات را طوری انگولک می‌کنند تا نتیجه‌اش به نفع‌شان شود.

نکاتی درباره بیشعوری :

مثل تمام اعتیادها، مساله‌ی انکار در بی‌شعوری هم مساله‌ی مهمی است. آن‌ها قبول نمی‌کنند که باید مسئولیت‌پذیر باشند و یا دست‌کم زیر حرفشان نزنند و حاضر به پذیرش اشکال و اشتباه در کارشان باشند. (کتاب موفقیت)

بیشعورها کسانی‌اند که فکر می‌کنند قانون در رابطه با آن‌ها تعریف و معین می‌شود و آن‌ها تافته‌های جدابافته‌ای‌اند که حق انجام هر کاری را که اراده کنند، دارند.

بیشعوری مرض وقاحت و سوءاستفاده از دیگران است. مشکل درمان بیشعوری آن است که آدم بیشعور معمولا قبول نمی‌کند، بیشعور است. اگر هم عاقبت قبول کند، باز هم تمایل دارد تقصیر آن را به گردن دیگران بیندازد.»

خاویر کرمنت نویسنده کتاب بیشعوری ۲۶ سال پیش نسبت به شخصیت دونالد ترامپ هشدار می‌دهد و به طور آشکار او را بیشعور می‌خواند. در جایی ازکتاب بیشعوری به کتاب مقدس بیشعورهای تاجر به نام «هنر دزدی» اثر «دونالد کرامپ» اشاره می‌شود. که مقصود نویسنده کتاب «هنر معامله» نوشته «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور فعلی آمریکا، است.

 

فصل اول : مقدمه

فصل دوم : چه کسی بیشعور است و چرا یک نفر باید بخواهد بیشعور باشد

فصل سوم : چند سرگذشت دیگر

فصل چهارم : تعریف بیشعوری

فصل پنجم : ماهیت بیشعوری

فصل ششم : فداکاری

فصل هفتم : شدت بیشعوری

 

بخش 8 بعد از توضیحات :

«کتاب مقدس این نوع بیشعورها (بیشعورهای تاجر) کتابی است به نام هنر دزدی از دونالد کرامپ که می‌نویسد:«راستی و درستی، مهمل و بی‌معنی اند. همیشه مفیدترین راهکارها در تجارت، مدیریت درستکاری اعداد و ارقام است. چرا باید برای به‌دست آوردن چیزی به سختی و با صداقت کار کرد وقتی می‌توان آن را به راحتی دزدید؟»

چاره‌ای هم نیست وقتی یک نفر با کمبود لیاقت و توانایی اصرار داشته باشد که در جلسات، مذاکرات و محاسبات به هر نحوی کارش را پیش ببرد، باید کمبودهایش را با حقه بازی، حرافی و بلوف زدن جبران کند. بیشعورهای گنده‌گو از همینجا پیدا می‌شوند. اوج هنرنمایی یک گنده‌گو وقتی است که سرنخ کلام از دستش رفته باشد و نداند درباره چی حرف می‌زند. چنین بیشعوری خودش را در برانگیختن دیگران (چرندگویی)، خلاقیت(دزدیدن ایده‌های دیگران)، تعامل (ارعاب دیگران) و مدیریت (سرپوش گذاشتن بر گندکاری‌هایش) خبره نشان می‌دهد.
بعضی خصوصیات مشترک بیشعورها از این قرار است: خودپسندی فجیع، نفرت انگیزی بی حد، خیرخواهی متکبرانه، ضمیرناخودآگاه غیرقابل نفوذ، کسب قدرت با خوار و ضعیف کردن دیگران، امتناع از صفات اصلی انسانی و سوءاستفاده بی رحمانه از آدم های ساده. اگر هنوز هم فکر می کنید که تنها همسایه بی ملاحظه یا مدیر بی احساستان گرفتار بیشعوری هستند پیشنهاد می کنم این کتاب را گوش کنید تا با مثال های ملموس خاویر کرمنت مصداق های بارز بیشعوری را در خود و اطرافتان ببینید.

بیشعوری مثل اعتیاد به مواد مخدر یا الکل. فرد معتاد تمایل به تکرار کار خود دارد و این اعتیاد از فرد به جامعه سرایت می کند و محیطی آزاردهنده را به وجود می آورد. بیشعورها چندین دسته اند و ویژگی های مشخصی دارند. آن ها قانون های نانوشته ای دارند، مثلا: تمام قوانین برای این به وجود آمده‌اند که نقض شوند، اما فقط تو، حق داری که آن را زیرپا بگذاری نه دیگران و یا تمام مشکلات را دیگران به وجود آورده‌اند. آن ها بر این باورند که علت اعتراض مهم نیست. مهم خود اعتراض کردن است که به خاطر آن زندگی می کنند و همواره معترضند.

کمترین بهره ای که پس از شنیدن کتاب بیشعوری می برید، این است که می توانید بیشعورها را بشناسید و از آن ها دوری کنید اما، شاید آنچه که در این کتاب صوتی شنونده را بیش از یک کتاب طنز و یا بیانگر واقعیت های تلخ اجتماعی با خود همراه می کند نشان دادن روش برخورد با بیشعورها و چگونگی درمان بیشعوری است. خاویر کرمنت انواع و اقسام مثال ها از انسان های بیشعور را با ذکر جزئی ترین رفتارها بیان می کند و چون این فضا قصه های واقعی از زندگی خود و نزدیکانش را به همراه دارد شیرینی دوچندانی به کتاب می بخشد.

برای دانلود کتاب های فارسی کلیک کنید.

فصل هشتم : بیشعور اجتماعی

فصل نهم : بیشعور مدنی

فصل دهم : بیشعور عرفان باز

فصل یازدهم : بیشعور شاکی

فصل دوازدهم : دولت به مثابه بیشعور

فصل سیزدهم : بیشعوری رسانه ای، یک اپیدمی واقعی

فصل چهاردهم : وقتی دوست بیشعور است

حجم دانلود: 169 صفحه – 4.76Mb

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید.

سلام خسته نباشید
بنده یک سوال داشتم،
موفق به دانلودصوتی کتاب(بیشعوری) نشدم راهنمایی می فرمایید. متشکرمدانلود پی دی اف کتاب بیشعوری

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.Downloads-icon


کتاب بیشعوریDownloads-icon


Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-2.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-3.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-4.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-5.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-6.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-7.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-8.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-9.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-10.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-11.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-12.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-13.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-14.mp3Downloads-icon


https://tedsa.com/wp-content/uploads/2018/03/bisho-ouri-15.mp3Downloads-icon


Downloads-icon


برای دانلود کلیک کنید.Downloads-icon

خانه » دانلود رایگان » اساتید » خارجی » خاویر کرمنت » دانلود رایگان کتاب صوتی بیشعوری از خاویر کرمنت +pdf

کتاب صوتی بیشعوری قرائتی شنیدنی از کتاب بیشعوری اثر معروف خاویر کرمنت ، شما را با خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت یعنی بی‌شعوری آشنا می‌کند. این کتاب با زبانی طنزگونه به بررسی پدیده‌ی بی‌شعوری در دنیای امروز می‌پردازد. اگر برای شناخت و درمان این معضل بزرگ تاریخ بشریت و نحوه‌ی رفتار با مبتلایان به این بیماری یک راهنمای عملی ارزشمند می‌خواهید، در خواندن این کتاب درنگ نکنید. 

نویسنده معتقد است بی‌شعورها، افرادی نابغه و باهوش هستند. نابغه‌هایی خودخواه، مردم‌آزار و با اعتمادبه‌نفسی کاذب. این افراد با منفعت‌طلبی‌های خود در نهایت به خود و افراد جامعه ضرر می‌رسانند. بی‌شعوری یک بیماری است و بی‌شعور یک بیمار.

خاویر کرمنت در این کتاب این موضوع را به‌خوبی مورد بحث قرار داده و با لحنی طنزگونه و ماجراهایی ساختگی اما نزدیک به واقعیت زندگی‌، یک‌چیز را به ما گوشزد می‌کند: دنیا را بیماری مسری و خطرناک بی‌شعوری تهدید می‌کند و اگر الان به فکر چاره نباشیم، بی‌شعورها دنیا را نابود می‌کنند.دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری

مقدمه (دانلود)

سرگذشت فرد (دانلود)

سرگذشت دیگر (دانلود)

تعریف بیشعوری (دانلود)

ماهیت بیشعوری (دانلود)

شدت بیشعوری (دانلود)

 

 

بیشعور اجتماعی (دانلود)

بیشعور تجاری (دانلود)

بیشعور مدنی (دانلود)

بیشعور مقدس مآب (دانلود)

 

 

بیشعور عرفان باز (دانلود)

بیشعور دیوان سالار (دانلود)

بیشعور بیچاره (دانلود)

بیشعور شاکی (دانلود)

 

 

«کتاب مقدس این نوع بیشعورها (بیشعورهای تاجر) کتابی است به نام هنر دزدی از دونالد کرامپ که می‌نویسد:«راستی و درستی، مهمل و بی‌معنی اند. همیشه مفیدترین راهکارها در تجارت، مدیریت درستکاری اعداد و ارقام است. چرا باید برای به‌دست آوردن چیزی به سختی و با صداقت کار کرد وقتی می‌توان آن را به راحتی دزدید؟»

چاره‌ای هم نیست وقتی یک نفر با کمبود لیاقت و توانایی اصرار داشته باشد که در جلسات، مذاکرات و محاسبات به هر نحوی کارش را پیش ببرد، باید کمبودهایش را با حقه بازی، حرافی و بلوف زدن جبران کند. بیشعورهای گنده‌گو از همینجا پیدا می‌شوند. اوج هنرنمایی یک گنده‌گو وقتی است که سرنخ کلام از دستش رفته باشد و نداند درباره چی حرف می‌زند. چنین بیشعوری خودش را در برانگیختن دیگران (چرندگویی)، خلاقیت(دزدیدن ایده‌های دیگران)، تعامل (ارعاب دیگران) و مدیریت (سرپوش گذاشتن بر گندکاری‌هایش) خبره نشان می‌دهد. بعضي خصوصيات مشترك بیشعورها از اين قرار است: خودپسندي فجيع، نفرت انگيزي بي حد، خيرخواهي متكبرانه، ضميرناخودآگاه غيرقابل نفوذ، كسب قدرت با خوار و ضعيف كردن ديگران، امتناع از صفات اصلي انساني و سوءاستفاده بي رحمانه از آدم های ساده. اگر هنوز هم فکر می کنید که تنها همسایه بی ملاحظه یا مدیر بی احساستان گرفتار بیشعوری هستند پیشنهاد می کنم این کتاب را گوش کنید تا با مثال های ملموس خاویر کرمنت مصداق های بارز بیشعوری را در خود و اطرافتان ببینید.

 

تجارت به مثابه بیشعور  (دانلود)

دولت به مثابه بیشعور (دانلود)

خواندن و نوشتن بیشعوری (دانلود)

بیشعوری در رسانه (دانلود)

کار کردن با بیشعور (دانلود)

وقتی دوست بیشعور است (دانلود)

ازدواج با بیشعور (دانلود)

بیشعور مادرزاد (دانلود)

 

 

فرزندان والدین بیشعور (دانلود)

مراحل درمان (دانلود)

دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری

وسایل درمان (دانلود)

سخن پایانی (دانلود)

 

بیشعوری مثل اعتیاد به مواد مخدر یا الکل. فرد معتاد تمایل به تکرار کار خود دارد و این اعتیاد از فرد به جامعه سرایت می کند و محیطی آزاردهنده را به وجود می آورد. بیشعورها چندین دسته اند و ویژگی های مشخصی دارند. آن ها قانون های نانوشته ای دارند، مثلا: تمام قوانين براي اين به وجود آمده‌اند كه نقض شوند، اما فقط تو، حق داري كه آن را زيرپا بگذاري نه ديگران و یا تمام مشكلات را ديگران به وجود آورده‌اند. آن ها بر این باورند که علت اعتراض مهم نيست. مهم خود اعتراض كردن است كه به خاطر آن زندگي مي کنند و همواره معترضند.

کمترین بهره ای که پس از شنیدن کتاب بیشعوری می برید، این است که می توانید بیشعورها را بشناسید و از آن ها دوری کنید اما، شاید آنچه که در این کتاب صوتی شنونده را بیش از یک کتاب طنز و یا بیانگر واقعیت های تلخ اجتماعی با خود همراه می کند نشان دادن روش برخورد با بیشعورها و چگونگی درمان بیشعوری است. خاویر کرمنت انواع و اقسام مثال ها از انسان های بیشعور را با ذکر جزئی ترین رفتارها بیان می کند و چون این فضا قصه های واقعی از زندگی خود و نزدیکانش را به همراه دارد شیرینی دوچندانی به کتاب می بخشد.

دانلود نسخه  PDF:

لطفا در صورت وجود مشکل در لینک های  دانلود در بخش نظرات اطلاع دهید. سپاس.

سلام خداقوت.
کارتون عالیه و واقعا لذت بردم .
از اینکه می تونم هم کارمو انجام بدم هم کتاب هایی ک دوست دارم و اطلاعات لازم و کسب کنم…
بسیار سپاسگزارم🙏

سلام
من امروز با سایت شما آشنا شدم
با سپاس فراوان ازشما

ممنونم کارتون خیلی ارزشمنده فقط ای کاش موسیقیه متن نبود

سلام و عرض تشکر
من چون شاغلم و اصولا کمتر علاقه به کتاب خواندن دارم خیلی وقته دلم می خواست این کتاب را بخونم اما متاسفانه نمیشد ممنون که باعث شدین این کتاب را بشنوم و لذت ببرم و بسیار یاد بگیرم.

بسیار بسیار سپاسگذارم ⁦🙏🏽⁩🌹

بسیار عالی بود . من امروز با وبسیایت خوبتون آشنا شدم . ممنون از تمام وقت و انرژی که برای تولید محتواهای کاملا کاربردی میزارید .

سلام
مرسی بابت زحمتتون خسته نباشید
واقعا عالی بود

با عرض درود و سپاس
از کار ارزشمند شما کمال تشکر را دارم .
تلاش شما باعث سواد اجتماعی خوانندگان می شود .

سلام ، کار معنوی تان ارزشمنده، تشکر میکنم . پایدار باشید.

نظر دوستمون که گفت تبلیغ ابتدای هر فایلتون نیتز نیست ، کاملا متین است، چون شما ثمر کارتون باید مهم باشه که هست !

خانم گوینده هم ی ذره سریع میخونه ! اگر با ارامش بخواند خیلی خیلی بهتر خواهد شد .

خلاصه انکه ممنون زحمات شما هستیم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

دیدگاه

پیام کوتاه- واتساپ : 09139320572

ایمیل: pantea.success@gmail.com


مزایای کتابهای pdfDownloads-icon


پی دی اف آسیبهای روانیDownloads-icon


دانلودDownloads-icon


http://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/1-0-Moghadame.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


http://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/1-1-Sargozasht-Fered.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


http://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/1-2-Sargozasht-Digar.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


http://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/1-3-Tarif-BiShori.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


http://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/1-4-Mahiat-BiShori.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


http://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/1-5-Shedat-BiShori.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


http://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/2-1-BiShor-Ejtemaee.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


http://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/2-2-BiShor-Tejari.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


http://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/2-3-BiShor-Madani.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


http://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/2-4-BiShor-Moghadas.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


http://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/2-5-BiShor-Erfan-Baz.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/2-6-BiShor-DivanSalar.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/2-7-BiShor-Bichareh.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/2-8-BiShor-Shaki.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/3-1-Tejarat-BiShor.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/3-2-Dolat-BiShor.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/3-3-Khandan-Neveshtan-BiShor.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/3-4-Resaneh-BiShor.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/4-1-Karkardan-BiShor.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/4-2-Doost-BiShor.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/4-3-Ezdevaj-Ba-BiShor.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/4-4-BiShor-Madaezad.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/4-5-Farzandan-Valedan-BiShor.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/5-1-Marahel-Darman.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/5-2-Vasael-Darman.mp3Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


https://dl.panteashop.ir/audio/bishoori/5-3-Final-Kalam.mp3Downloads-iconماورای راز – راندا برن pdf
Downloads-icon


دانلود رایگان کتاب صوتی اثر مرکب نوشته دارن هاردی + نسخه pd…ژانویه 9, 2017 – 11:16 ب.ظDownloads-icon


کتاب صوتی معجزه شکرگزاری – راندا برن + Pdf…آوریل 13, 2016 – 5:52 ب.ظDownloads-icon


کتاب صوتی آیین زندگی از دیل کارنگی + Pdf…ژانویه 21, 2017 – 1:21 ب.ظDownloads-icon


قدرت فکر – دکتر ژوزف مورفی pdfآوریل 30, 2016 – 4:36 ب.ظDownloads-icon


دانلود pdfDownloads-icon

نسخه
الکترونیک
کتاب بیشعوری، اثر خاویر کرمنت، ترجمه محمود فرجامی
به همراه
هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا
دانلود کنید

معرفی کامل کتاب بیشعوری، اثر خاویر کرمنت، ترجمه محمود فرجامی را رایگان
بشنوید

خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت، بیشعوری است. این چیزی است که «خاویر کرمنت» در کتاب بیشعوری به آن اعتراف می‌کند. اما جای نگرانی نیست. کرمنت صادقانه می‌گوید که خودش هم قبلاً بی‌شعور بوده و توانسته خودش را درمان کند. او این کتاب معروف را نوشته تا راهکارهای عملی درمان این عارضه را به دیگران هم نشان دهد. به‌نظر می‌رسد که بی‌شعوری یکی از دغدغه‌های اصلی کرمنت است و او در این اثر توضیح می‌دهد چرا بعضی ها بیشعورند. سایر آثار خاویر کرمنت هم در فضایی مشابه نوشته شده‌اند. «بی‌شعورهای گردن‌کلفت»، «بی‌شعورهای ابدی» و «توطئه‌ی بی‌شعورها» از کتاب‌های این نویسنده هستند که در همه‌ی آن‌ها، جنبه‌های متفاوتی از بی‌شعوری و راهکارهای شناخت و مقابله با آن ارائه شده است. می‌توان به‌جرئت گفت که این کتاب در ایران، بیشترین طرفدار را دارد. آن‌قدر که حتی از کسانی که چندان اهل کتاب و کتاب‌خوانی نیستند هم نام این کتاب را می‌شنوید. نکات و مواردی که در این کتاب آمده، می‌تواند به شناخت رفتارهای نادرست خود و اطرافیان و نحوه‌ی مقابله با آن‌ها، کمک کند. با استفاده از همین راهکارهاست که می‌توانیم زندگی سالم‌تر و آرام‌تری برای خود و دیگران ایجاد کنیم.

«بیشعورها امیدوار باشند!». این نویدی است که «خاویر کرمنت» نویسنده‌ی کتاب بیشعوری Asshole No More به افراد بیشعور می‌دهد. بی‌شعوری درواقع نوعی اعلامیه‌ی رهاسازی است. این کتاب را می‌توان از آن دسته کتاب‌های همه‌پسندی دانست که طرفداران زیادی دارد. روایت این کتاب، اول شخص است، یعنی دانای کل. اما هنگام خواندن آن باید حتماً به خاطر داشته باشید که چون مثال‌ها و نمونه‌های کتاب راجع به دیگران است، خود را مبرا از همان اشتباهات ندانید. درواقع همان‌طور که خود نویسنده می‌گوید، اولین قدم برای درمان بی‌شعوری این است که بپذیرید شما هم از این بیماری رنج می‌برید. پذیرش، اولین و سخت‌ترین قدم است. به‌محض این‌که رفتارهای نادرست و آزاردهنده‌ی خود را شناسایی کردید، آماده‌اید تا درمان را شروع کنید. کرمنت این کتاب را باهدف ارائه‌ی روش درمان بی‌شعوری نوشته است. او ادعا می‌کند که خودش هم پیش از این بی‌شعور بوده و توانسته آن را درمان کند. پس به راهکارهای این کتاب اعتماد کنید، چون نویسنده خودش آن‌ها را زندگی کرده و حرف‌هایش چیزی فرای شعار و تبلیغات است. کرمنت ادعا می‌کند که ماهیت بی‌شعوری را به‌خوبی درک کرده و شناخته است. او حتی این عارضه را نوعی اعتیاد می‌داند، مانند اعتیاد به مواد دارویی و الکل. بدترین شکل بی‌شعوری این است شخص از وجود آن در خودش خبر نداشته باشد که مصداق همان جهل مرکب است.دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری

کرمنت با این‌که از موضوعی جدی در این کتاب صحبت می‌کند، درون‌مایه‌هایی از طنز هم در نوشته‌هایش دیده می‌شود که تأثیر کلامش را بیشتر می‌کند: «وجدان، دوستان و بیمارانم من را متقاعد کردند که قبلاً همه دنیا فهمیده‌اند که من بی‌شعور بوده‌ام و نوشتن یا ننوشتن در مورد آن از این جهت بی‌فایده است، ولی شاید بتوانم با نوشتنِ سرگذشت خودم به بی‌شعورهای دیگر کمک کنم تا بهبود یابند». این طنز زیرکانه در کنار صداقت کرمنت، یکی از نقاط قوت این کتاب است. از دید کرمنت، به‌محض این‌که نشانه‌های بی‌شعوری را در خود دیدید، باید دست به کار شوید و برای درمان آن اقدام کنید. کرمنت خودش تا چهل‌سالگی از این عارضه رنج می‌برد، بدون این‌که بداند. پس هیچ‌وقت برای داشتن زندگی سالم و آرام دیر نیست. پس از اولین مراحل تشخیص و درمان، به‌سرعت می‌بینید که همه‌چیز در اطرافتان تغییر کرده است. جایگاه ارزشمندی در جامعه به دست آورده‌اید و دیگران برای با شما بودن، از هم سبقت می‌گیرند. در محل کار بحث‌وجدل‌های همیشگی و کلافه کننده خیلی کمتر شده و همه به‌عنوان فردی منطقی و قابل‌اعتماد، روی شما حساب می‌کنند.

«خاویر کرمنت» Xavier Crement زمانی پزشک مطرحی بوده که جایگاه ارزنده‌ای در زندگی حرفه‌ای و خانوادگی داشته است. همیشه افراد زیادی دور و برش بوده‌اند و به او احترام می‌گذاشته‌اند. کسی روی حرفش حرف نمی‌زده و همه منتظر تصمیمات و نظرات او بوده‌اند. همسری مهربان و دو فرزند زیبا و سالم، زندگی او را از پیش هم رؤیایی‌تر کرده است. اما از آنجا که خودش هم می‌گوید، جایی می‌رسد که زندگی با تمام هیبت و قدرتش در برابرت می‌ایستد و می‌گوید: «تو بیشعوری! حالا وقت آن رسیده تا نتیجه‌ی رفتارهایت را ببینی!». همه‌چیز خیلی سریع اتفاق می‌افتد. همسر، فرزندان و دوستانش او را ترک کردند و حالا او با تمام وجود احساس سرافکندگی و اندوه می‌کرد. نقطه‌ی عطف زندگی کرمنت همین‌جا اتفاق می‌افتد. او ناگهان متوجه می‌شود که آن چیزی که او آن را احترام و اعتمادبه‌نفس تلقی می‌کرده، چیزی نیست جز ترس و وحشتی که دیگران از او دارند. هیچ‌کس جرئت مخالفت با او را نداشته، چون همه از واکنش‌های غیرمنطقی و عجیب‌وغریب او می‌ترسیدند. اینجاست که تصمیم می‌گیرد این مسئله را به‌طورجدی و اصولی برطرف کند. او تصور روان‌پزشکان و متخصصانی که معتقد بودند بی‌شعوری قابل‌درمان نیست، را نادیده گرفت. کرمنت نه‌تنها ثابت کرد که بی‌شعوری بیماری است، بلکه ادعا کرد مانند هر داروی مخدر، اعتیادآور هم هست. نتیجه‌ی تفکرات و تحقیقات کرمنت همین کتاب بیشعوری است که آن را در سال 1990 در آمریکا منتشر کرد. کتاب بیشعوری را می‌توان نوعی سفر درونی و تحول فکری دانست که در آن، نویسنده صادقانه و با جسارت تمام، از رفتارهای نادرست خود حرف می‌زند، از وقت‌هایی که دیگران را رنجانده و آزار داده است. کرمنت با نوشتن این کتاب، اعتراف‌نامه‌ای نوشته که در آن تکان‌دهنده‌ترین اتفاقات و رفتارها را هم باشهامت تعریف کرده است. پس از تمام این فراز و نشیب‌ها، کرمنت توانست بار دیگر اعتماد خانواده و دوستانش را جلب کند و زندگی جدیدی شروع کند. او حالا تخصص پزشکی را رها کرده و به‌عنوان روان‌پزشک بیشعورها، به مردم کمک می‌کند تا بتوانند زندگی بهتر و سالم‌تری داشته باشند. برای خرید کتاب بیشعوری می‌توانید به سایت و اپلیکیشن فیدیبو مراجعه کنید.  

«محمود فرجامی» نخستین مترجم کتاب بیشعوری در ایران است. او نخستین ترجمه‌های این کتاب را در اختیار ناشران قرار داد، اما نتوانست مجوز چاپ آن را بگیرد. او در اقدامی عجیب و جالب، نسخه‌ی ترجمه‌شده‌ی کتاب را به‌طور رایگان، بدون قیمت در فضای مجازی قرار داد و از طرفداران و علاقه‌مندان خواست تا در صورت تمایل پول یک پیتزا را برای دانلود کتاب پرداخت کنند. طولی نکشید که موج گسترده‌ای از دانلود و پرداخت آنلاین از کتاب بی‌شعوری شروع شد و در بسیاری از محافل ادبی و اجتماعی حرف از بیشعوری بود. تا این‌که بالاخره پس از پنج سال تلاش، فرجامی توانست کتاب بیشعوری را به‌طور رسمی چاپ و روانه‌ی بازار کتاب کند. کتاب بیشعوری با ترجمه‌ی محمود فرجامی در کابل و لندن هم چاپ و منتشر شده است. فرجامی یکی از روزنامه‌نگاران و طنزپردازان مطرح ایرانی است که در سال 2012 توانست جایزه‌ی دانشجوی برجسته‌ی دکترا از انجمن بین‌المللی مطالعات طنز را دریافت کند. «انتشارات روزنه» نسخه‌ی جدیدی از کتاب «بیشعوری» با ترجمه‌ی «محمود فرجامی» را در سال 1399 منتشر کرده است که نسخه‌ی الکترونیک آن در همین صفحه از فیدیبو برای خرید و دانلود موجود است. . نسخه‌ی صوتی کتاب بیشعوری اثر «خاویر کرمنت» نیز از سوی چندین انتشارات در ایران منتشر شده است. برای دانلود کتاب صوتی بیشعوری با صدای «دادبه دادمهر» می‌توانید به فیدیبو مراجعه کنید، این کتاب بیشعوری صوتی از سوی نشر صوتی سبکتو منتشر شده است. دانلود کتاب بیشعوری این امکان را به شما می‌دهد تا در هر کجا بتوانید از جمله‌های تأمل‌برانگیز آن بهره ببرید. تعداد صفحات کتاب بیشعوری خاویر کرمنت 192 صفحه است و جزو کتاب‌های خوش‌خوان به‌حساب می‌آید.

پس از فرجامی، مترجمان دیگری هم دست‌به‌کار شدند و ترجمه‌های متفاوتی از این کتاب وارد بازار کتاب شد. «اسحق احمدی»، «نیلوفر بیات»، «فرشته مهری»، «ابراهیم علیزاده»، «لیلی کریمان» و «حمیدرضا غیوری» از مترجمان این کتاب در ایران هستند. در میان تمام این ترجمه‌ها، ترجمه‌ی فرجامی را می‌توان یکی از کامل‌ترین و بهترین ترجمه‌ها دانست. درواقع او سنگ بنای آثار کرمنت را در ایران بنا کرده و آثارش از معتبرترین ترجمه‌های این نویسنده شناخته می‌شود. ترجمه‌ی فرجامی از این اثر، روان و خوش‌خوان است. زبان و قلمش نزدیک به نویسنده است و سعی کرده با وفاداری به متن و درعین‌حال در نظر گرفتن مخاطب، اثری تأثیرگذار خلق کند. متن کتاب ساده و روان است و پیچیدگی کلامی ندارد. البته این سبک ترجمه، در محبوبیت و فراگیر شدن این کتاب بی‌تأثیر نبوده است. تاکنون بسیاری از مخاطبان فارغ از تحصیلات و طبقه‌ی کاری و اجتماعی، به‌راحتی با این کتاب، ارتباط برقرار کرده‌اند و توانسته‌اند از توصیه‌های آن برای داشتن زندگی فردی، اجتماعی و حرفه‌ای موفق استفاده کنند.

کتاب بیشعوری نوشته‌ی «خاویر کرمنت» یک اثر مستقل و کامل با عنوان انگلیسی Asshole No More: A Self-Help Guide for Recovering Assholes است. این اثر پس از انتشار با استقبال بی‌نظیر مردم در سراسر جهان و به‌خصوص ایران گرفت از این رو نویسنده سه کتاب دیگر تحت عنوان بیشعوری منتشر کرد که آن‌ها نیز به فارسی ترجمه شده‌اند؛ کتاب دوم از این مجموعه «بی‌شعوری: تا همیشه» با عنوان اصلی Assholes Forever، کتاب سوم از این مجموعه بانام «بیشعوری: توطئه بی‌شعوری» و کتاب چهارم از این مجموعه بانام «بیشعوری: بی‌شعور ضد گلوله» با عنوان اصلی The bulletproof asshole: assualting common decency است. برای دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری می‌توانید به سایت و اپلیکشین فیدیبو مراجعه کنید.

همسرم یک بار جشن تولد غافلگیرکننده‌ای برایم ترتیب داد، اما غافلگیرکننده‌ترین چیز این بود که فقط شش نفر در آن مراسم حضور یافتند، که تازه سه‌تای آن‌ها هم زن و بچه‌های خودم بودند. اما من آن را به‌پای حسادت دوستانم نسبت به موفقیت‌های چشمگیرم گذاشتم. برایشان متأسف بودم که حقارت‌ها و بی‌کفایتی‌هایشان باعث می‌شود که در مقابل من چنین واکنش‌هایی نشان دهند، اما زیاد خودم را ناراحت نمی‌کردم و این قبیل خصوصیات را جزء سرشت آدم‌ها می‌دانستم. بعد هم سعی می‌کردم با بزرگواری این قبیل وقایع را فراموش کنم. سرانجام یک روز از خواب خرگوشی تکانی خوردم. تنها پسرم بعد از ساعت‌ها بگومگو با من، اعلام کرد که نمی‌خواهد به کالج برود و می‌خواهد در نیروی دریایی ثبت‌نام کند. تک پسرم به جنگ من آمده بود! باورم نمی‌شد! در طی بیست سال گذشته هیچ‌کس جرئت نکرده بود با من دربیفتد و آخرین کسی که چنین خبطی را مرتکب شده بود، سال‌ها انگشت ندامت به دندان می‌گزید. من می‌خواستم پسرم پزشک موفقی مثل خودم بشود، اما او داشت خیره‌سری می‌کرد. از کوره دررفتم و گفتم اگر در نیروی دریایی ثبت‌نام کند، هرچه دیده از چشم خودش دیده. او هم در مقابل چشمان من چیزی را حواله داد که هرچند غریب بود، نحوه استعمال آن برای یک مقعدشناس ناآشنا نبود! بعد هم در را به هم کوبید و از خانه بیرون رفت. او به همسرم گفته بود که تصمیم گرفته تا آنجایی که امکان دارد از من دور بشود و به حرفش هم عمل کرد. او در رشته‌ی آموزش هوافضا ثبت‌نام کرد.

بزرگ‌ترین راز خلقت این نیست که خدا چرا جهان را خلق کرده است، بلکه این است که چرا بیشعورها را این‌قدر گستاخ و منفور آفریده است.

سراسر زندگی آدم بیشعور، عشق ورزیدن است، منتها به خودش.

همچون هر اعتیادی، بیشعوری هم در طول زمان، عوارض جبران‌ناپذیری بر نیروی حیاتی انسان به‌جا می‌گذارد.

اروین یالوم

الیف شافاک

فردریک بکمن

هاینریش بل

هاینریش بل

سم هورن

لیل لوندز

استیو تولتز

فئودور داستايفسكی‌

دبی فورد

آلبر کامو

آرتور شوپنهاور

شیوا ارسطویی

یوسف انصاری

جی.آر.آر. تالکین

جک کروآک

آندری کورکف

جی.آر.آر. تالکین

صادق زیباکلام

جی.آر.آر. تالکین

جی.آر.آر. تالکین

اريش شاكه

صادق زیباکلام

صادق زیباکلام

خاویر کرمنت دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری

خاویر کرمنت

خاویر کرمنت

خاویر کرمنت

خاویر کرمنت

نام کتاب، نویسنده، مترجم، ناشر یا هر واژه مورد نظرتان را
بنویسید

iOS

اندروید

ویندوز
https://fidibo.com/book/99780

کتاب مورد نظرتان را درخواست کنید تا در صورت امکان آن را به فروشگاه اضافه کنیم.

دانلود رمان | دانلود جزوه | کتاب صوتی

نام کتاب: بیشعوری

نویسنده: خاویر کرمنت

مترجم: محمود فرجامی

دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری

زبان: فارسی

فرمت: pdf

صفحات: 170

حجم: 2 مگابایت

درباره کتاب

کتابی که با زبان طنز درباره «تجاوز احمقانه اما آگانه به حقوق دیگر افراد» توسط خاویر کرمنت نوشته و در سال 1990 منتشر شده است.او در این کتاب به بیشعوری افراد در جامعه از زوایای دیگر پرداخته و اعتقاد دارد که بیشعوری یک اعتیاد و بیماری است.

درباره بیشعوری در عصر حال است و درباره بیشعور ها و تاثیر آن ها در اجتماع، اقتصاد، سیاست و دیگر مسائل است. نویسنده کتاب بر این باور است که بیشعور ها افرادی نابغه هستند اما خودخواه ، با اعتماد به نفس، مردم آزار همچنین وقیح که در نتیجه این زرنگ بازی هایشان به ضرر خود و اطرافیانشان تمام می شود. نویسنده با زبان طنز با خلق ماجراهای ساختگی اما نزدیک به واقعیت، جامعه را در حال تهدید توسط این افراد می بیند که اعتقاد دارد این افراد دنیارا نابود خواهند کرد.

ترجمه کتاب به زبان فارسی

این کتاب در سال 1386 توسط محمود فرجامی به فارسی ترجمه شد و به دلیل استقبال بالا از این کتاب ،بارها توسط دیگر مترجمان به فارسی ترجمه شده است

نظرتان درباره دانلود کتاب بیشعوری – pdf خاویر کرمنت را با سایر بازدیدکنندگان سایت به اشتراک بگذارید.


ترجمه فارسی رمان چشمان تاریکی

رمان خورشید سیاه

رمان چشمان تاریکی – The Eyes of Darkness

کتاب سروهای عاشق از دانیال مومنی

رمان دنیای جدید خلق می‌شود

رمان رستگاران محمدعلی قجه

کتاب رنگین کمانی از رنگ سیاه

رمان اربابی در ایران قدیم

کتاب 250 قید ضروری زبان انگلیسی

کتاب 540 صفت ضروری انگلیسی

در صورتی که کتابی به صورت غیر قانونی در سایت موجود است به ما اطلاع دهید تا لینک دانلود را حذف کنیم با تشکر فوجی بوک.

ایمیل فوجی بوک: [email protected]


دانلود کتاب بیشعوری – pdf خاویر کرمنتDownloads-icon


دانلود کتابDownloads-icon


Downloads-icon


inDownloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon

دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری
دانلود پی دی اف کتاب بیشعوری
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *