پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب
پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

1

@media (max-width:1008px) {
.noresp {
display: none !important
}
}
.form-control {
width: auto !important;
border-radius: 0px
}
.inner-contentbox {
margin-bottom: 15px !important
}
.alink img {
max-width: 100% !important;
width: auto !important;
height: auto !important
}
.alink h2 {
color: rgb(58, 109, 151);
font-size: 16px;
margin-bottom: 20px
}
.alink h3 {
font-size: 15px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-bottom: 20px
}
.alink h4 {
font-size: 14.5px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-bottom: 20px
}
.alink h5 {
font-size: 14px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-bottom: 20px
}
.alink h6 {
font-size: 13.5px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-bottom: 20px
}

.alink p {
line-height: 27px
}
.alink a {
font-size: 15px
}
.shoar {
background: rgb(249, 249, 249) none repeat scroll 0% 0%;
text-align: center;
padding: 30px 10px;
font-weight: bold;
font-size: 23px;
margin-bottom: 20px;
line-height: 32px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-top: 20px
}
.end {
border: 1px solid rgb(220, 222, 181);
background-color: rgb(254, 255, 232);
padding: 10px;
margin: 10px 0px;
line-height: 1.5;
}
.slo {
font-size: 50px;
font-family: yekan;
margin-left: 20px;
}
.slo2 {
font-size: 50px;
font-family: yekan;
position: relative;
top: 33px;
margin-right: 20px;
}
.mytable tr td {
border: 1px solid #ccc;
}
.mytable tr:nth-child(even) {
background: #ED7D31;
color: white
}
.mytable tr:nth-child(even) td {
color: white !important
}
.mytable tr:nth-child(odd) {
background: #FFF
}
.mytable tr:first {
background:#EBFC87
}
.mytable li:nth-child(5n+3) {
font-weight: bold
}
address, blockquote, dd, dl, p, pre, q {
margin-bottom: 1px;
}
.mb-5 {
margin-bottom: 3px !important
}
h4 {
font-size: 14px !important;
font-weight: bold;
color: rgb(58, 109, 151);
}
پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

دانش آموزان و والدین می توانند با دانلود نسخه الکترونیک کتاب درس ریاضی پایه پنجم ابتدایی ۹۹ – ۱۴۰۰ علاوه بر مطلع شدن از محتویات این کتاب و تغییرات نسبت به سال گذشته ، همیشه و همه جا به محتویات کتاب های درسی دسترسی داشته باشند .

برای مشاوره برنامه ریزی درسی و موفقیت در امتحانات مدارس

برای مشاوره برنامه ریزی درسی و موفقیت در امتحانات مدارس

بسیاری از والدین و دانش آموزان تمایل دارند علاوه بر نسخه کاغذی هر کتاب ، نسخه الکترونیکی یا PDF آن را نیز در اختیار داشته باشند . لذا وزارت آموزش و پرورش هر ساله علاوه بر انتشار نسخه کاغذی کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان ، نسخه PDF آن را نیز به صورت رایگان در پایگاه کتاب های درسی منتشر می کند . 

والدین و دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی سال تحصیلی 99 – 1400 برای آگاهی از محتوای کتاب درسی ریاضی پنجم ابتدایی و آشنایی با بخش های مختلف آن می توانند نسخه pdf آن را در این مقاله دانلود و مطالعه نمایند .

همچنین جهت آمادگی بیشتر دانش آموزان پنجم ابتدایی در امتحانات دی ماه و خرداد ماه ، روش های برنامه ریزی تحصیلی و مطالعه دروس را برای دانش آموزان پنجم ابتدایی شرح داده و در ادامه این مقاله فایل دانلود کتاب درس ریاضی  پایه پنجم ابتدایی ۹۹ – ۱۴۰۰ به همراه نمونه سوالات این درس ارائه شده است .

جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی با محتوای کتاب درس ریاضی سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ ، فایل pdf این کتاب را در این قسمت ارائه داده ایم . دانش آموزان با کلیک روی لینک زیر می توانند فایل pdf کتاب ریاضی را به صورت رایگان دریافت نمایند .

 

 

بیشتر بخوانید: دانلود کتاب های درسی پایه پنجم ابتدایی

برنامه ریزی درسی و روش صحیح کتاب ریاضی پایه پنجم ابتدایی مطالعه دروس ، نقش بسیار پر رنگی در پیشرفت تحصیلی دانش آموز ایفا کرده و می تواند موفقیت در امتحانات و مقاطع تحصیلی بالاتر را تضمین نماید . بنابراین در ادامه سعی کرده ایم به نکات مهم درباره مطالعه کتاب ریاضی پایه پنجم ابتدایی بپردازیم .

 

  فواصل زمانی کوتاه اما پیوسته
خواندن کتاب ریاضی پایه پنجم ابتدایی می بایست به صورت پیوسته اما در فواصل زمانی کوتاه باشد چرا که مطالعه دروس به صورت متوالی و بدون استراحت بسیار خسته کننده خواهد بود . بنابراین سعی کنید در فواصل زمانی کوتاه ( حتی 10 دقیقه ) اما به صورت پیوسته درس بخوانید .

 

 استراحت فراموش نشود .

ذهن انسان پس از کار و مطالعه طولانی در بازه های زمانی طولانی مدت و بدون استراحت ، تحت فشار قرار گرفته و دچار استرس می شود . تحقیقات ثابت کرده که در حالت استرس مغز اطلاعات جدید را جذب نکرده و این اطلاعات جدید معمولا به راحتی فراموش می شوند . پس بهتر است به منظور بالا بردن کارایی و یادگیری زمان هایی را برای استراحت در نظر گرفته و کتاب ریاضی پایه پنجم ابتدایی را برای مدت کوتاهی هم که شده به کل کنار بگذارید .

 

 اهمیت وضعیت جسمانی و سلامت

ذهن انسان در حالت آرامش قدرت یادگیری بسیار بالاتری دارد و در حالت هایی مانند خستگی ، عصبانیت و احساسات منفی دیگر ، حواس پرت و شتاب زده عمل می کند . بنابراین هر وقت که در وضعیت روحی یا جسمانی مناسبی نبوده و یا ذهنتان درگیر افکار دیگری است ، سمت یادگیری مباحث جدید کتاب ریاضی پایه پنجم ابتدایی نروید .

 

  مرور درس ها در همان روز یادگیری

نکات مهم کتاب ریاضی پایه پنجم ابتدایی را که یاد گرفته اید در همان روز مرور کنید و نگذارید مدتی از زمان یادگیری شما بگذرد چرا که خیلی از مباحثی که یاد گرفته اید در حافظه کوتاه مدت شما بوده و با مرور نکردن در همان روز ، به کل از یادتان خواهد رفت . بنابراین با مرور هر درس بلافاصله پس از یادگیری ، نکات مهم هر درس کتاب ریاضی پایه پنجم ابتدایی را در حافظه بلند مدت خود ثبت خواهید کرد .

 

محیطی مناسب درس خواندن

فراهم کردن محلی مخصوص مطالعه که از آرامش ، سکوت و نور کافی برخوردار باشد ، برای بالا بردن قدرت یادگیری بسیار ضروری است . هم چنین قبل از شروع به مطالعه تمام وسایلی را که برای خواندن کتاب ریاضی پایه پنجم ابتدایی نیاز دارید اعم از کتاب ، دفتر ، ماژیک هایلایت ، جزوات درسی و غیره را در دسترس خود قرار دهید .

 

مطالعه نمونه سوالات امتحانی ریاضی پایه پنجم ابتدایی

یکی از موثر ترین روش ها برای تثبیت مباحث در ذهن و بیشتر آماده شدن برای امتحانات ، دانلود و مطالعه نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته یا مدارس دیگر بوده که می تواند نقاط قوت و ضعف دانش آموز را مشخص کند . به همین دلیل توصیه می کنیم برای دانلود نمونه سوالات امتحان ریاضی پنجم ابتدایی به مقاله زیر رجوع کنید .

حتما بخوانید: نمونه سوالات امتحان ریاضی پنجم ابتدایی

دانش آموزان پنجم ابتدایی جهت تهیه کتاب ریاضی خود باید پیش از شروع سال تحصیلی و به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت ثبت نام کتاب درسی به نشانی irtextbook.ir و یا irtextbook.com و پس از وارد کردن کدملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز با پرداخت هزینه اقدام به خرید کتاب درسی نمایند . هر ساله زمان ثبت نام کتب درسی پنجم ابتدایی حدودا از تیر ماه آغاز شده و تا اواسط شهریور ادامه دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید .

بیشتر بخوانید: ثبت نام کتاب های درسی

برای اطلاع از جدید ترین اخبار مربوط به مدارس مختلف و دوره تحصیلی دانش آموزان می توانید عضو کانال تلگرام مدارس هیوا شوید . هم چنین کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا می توانند با ارائه خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی شما را در تمامی مراحل تحصیلی دانش آموز راهنمایی نمایند .

در ادامه بخوانید: دانلود کتاب درس فارسی پایه پنجم ابتداییپی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

✔️ شما می توانید با مراجعه به این مقاله ، نسخه pdf کتاب درسی ریاضی پنجم ابتدایی را دانلود نمایید .  

✔️ خیر . لینک دانلود کتاب درسی ریاضی پنجم ابتدایی به صورت رایگان در این مقاله قرار داده شده است .

✔️ روش های مختلفی برای خواندن و مطالعه کتاب ریاضی پنجم ابتدایی وجود دارد که در این مقاله به آن ها اشاره شده است .

برای مشاوره برنامه ریزی درسی و موفقیت در امتحانات مدارس

برای مشاوره برنامه ریزی درسی و موفقیت در امتحانات مدارس

خیلی خوبه خوشم اومد

عالی

 خوب است

خیلی خوب بود

سلام خیلی ممنون عالیه

سلام خیلی ممنون عالیه

خوبه ممنون

عالللللیییییی

عاللللللللی

عالی حرف نداره


مقالات منتخب سردبیر

بهترین مدارس ابتدایی و دبیرستان

انتخاب رشته دبیرستان

روش صحیح مطالعه برای دانش آموزان

معرفی رشته های انتخاب رشته پایه نهم

انتخاب رشته پایه نهم

منتخب های خواندنی

کودکان خلاق تحویل جامعه دهید

چرایی بیش فعالی کودکان

نکات مهم در انتخاب مدرسه مناسب

ویژگی های کودکان تیزهوش

چرایی افت تحصیلی

ترک تحصیل و عواقب آن

دسترسی سریع

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد. جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلودها | وبلاگ | اخبار و اطلاعیه ها | هیوامگ | تماس با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©


دانلود کتاب ریاضی پایه پنجم ابتدایی 99 – 1400Downloads-icon

کتاب درس ریاضی پنجم ابتدایی ۹۹ – ۱۴۰۰ از چند بخش تشکیل شده که دانش آموزا با دانلود نسخه pdf اون می تونن از محتوای کتاب ریاضی پنجم دبستان 99 – 1400 مطلع بشن و هر جایی که باشن نسخه الکترونیکی کتاب ریاضی همراهشون باشه .

 برای مشاوره نحوه مطالعه درس ریاضی پنجم ابتدایی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید:
 

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از کل کشور
 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

هر سال آموزش و پرورش علاوه بر نسخه کاغذی کتاب ریاضی پنجم ابتدایی نسخه pdf اون رو به صورت رایگان در پایگاه کتاب درسی در اختیار دانش آموزا قرار میده . اینجوری دانش آموزایی که تمایل دارن علاوه بر نسخه چاپی ، نسخه پی دی اف کتاب رو هم داشته باشن می تونن به راحتی اون رو دانلود کنن .

همچنین دانش آموزای پایه پنجم ابتدایی 99 – 1400 با دانلود کتاب ریاضی پنجم دبستان می تونن قبل از شروع مدرسه از جزئیات و بخش های مختلف کتاب ریاضی آشنا بشن . برای همین تو ادامه این مقاله لینک دانلود کتاب ریاضی پنجم ابتدایی ۹۹ – ۱۴۰۰ رو گذاشتیم .

 

کتاب ریاضی پنجم ابتدایی ۹۹ – ۱۴۰۰ از چند بخش تشکیل شده که برای آشنایی بیشتر دانش آموزای پنجم دبستان با کتاب ریاضی ، فایل پی دی اف این کتاب رو در اختیار دانش آموزا قرار دادیم . با کلیک روی لینک زیر می تونین فایل pdf کتاب ریاضی 99 – 1400 رو دریافت کنین .

 

 

 از اونجایی که فرایند ثبت نام کتاب درسی دانش آموزا به صورت اینترنتی شده با خوندن مقاله زیر می تونین به راحتی درخواست کتاب درسی دانش آموزتون رو ثبت کنین .

 

 

دانش آموزای پنجم ابتدایی برای آمادگی بیشتر در امتحانات نوبت اول و دوم خودشون می تونن نمونه وسالات درس ریاضی سال های گذشته و یا مدرسه های دیگه رو دانلود کنن و قبل از امتحان ها رو حل کنن . این جو.ری می توننن متوجه بشن که تو کجاهای کتاب تسلط دارن و تو کدوم قسمت ها ضعف دارن در نتیجه عملکرد بهتری هم سر جلسه امتحان می تونن داشته باشن .

به همین دلیل تو مقاله زیر لینک دانلود نمونه سوالای درس ریاضی پنجم دبستان رو با جواب گذاشتیم تا به راحتی اونا رو دانلود و خودتون رو برای حضور تو جلسه امتحان ریاضی آماده کنین .

برای مطالعه درس ریاضی از اول سال تحصیلی درس به درس پیش برین و تا اونجایی که میشه سعی کنین این درس رو همون روز که بهتون تدریس شد بخونین . اینجوری هنوز مطالبی که معلم یاد داده تو ذهنتونه و سرعت یادگیریتون هم بالاتر میره .

همزمان با مطالعه درس به درس ، خلاصه نویسی مطالب مهم هم برای خودتون تو یک دفتر جداگونه داشته باشین تا موقعی که فرصت زیادی برای مطالعه امتحان ریاضی نداشتین سراغ اون خلاصه نویسی ها برین و با خوندن اونا ، همه مطالب درسی براتون یادآوری بشه .

 کارشناسای مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو هم آمادن تا با ارائه خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی شما رو تو تمامی مراحل تحصیلی دانش آموز با توجه به تجربشون راهنمایی کنن . همچنین برای اطلاع از جدید ترین اخبار مربوط به مدارس مختلف و دوره تحصیلی دانش آموزتون می تونین عضو کانال تلگرام مدارس تحصیلیکو بشین .

 

 

 برای مشاوره نحوه مطالعه درس ریاضی پنجم ابتدایی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید:
 

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از کل کشور
 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

سلام . کتاب درسی پاسخنامه نداره .

سلام . لینک دانلود کتاب درسی در متن مقاله قرار گرفته .

سلام . برنامه نیست که نیاز به نصب داشته باشه ، برای مشاهده کتاب باید بر روی لینک دانلود کلیک کنین ، کتاب درسی به صورت pdf هستش بنابراین باید بر روی گوشی شما برنامه pdf خوان نصب باشه .

سلام . فقط کافیه بر روی لینک دانلود کلیک کنین باید بر روی گوشی شما برنامه pdf خوان نصب باشه .

سلام . بر روی لینک دانلود کتاب درسی که در متن مقاله قرار داده شده کلیک کنین ، باید بر روی گوشی شما برنامه pdf خوان نصب باشه .


تمامی هموطنان عزیزمان از سراسر ایران می توانند برای استفاده از خدمات مشاوره و ارتباط با کارشناسان تحصیلیکو از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071789 تماس بگیرند
.

برخی از مخاطبان تحصیلیکو به دلیل مشکلات مخابراتی نمی توانند با شماره های 909 تماس بگیرند و یا به طور کلی به تلفن ثابت دسترسی ندارند ؛ برخی نیز تمایل دارند از بسته های تخفیفی تحصیلیکو استفاده کنند تا هزینه کمتری برای مشاوره پرداخت نمایند . برای این دسته از عزیزان پکیج های مشاوره تحصیلیکو را طراحی کرده ایم که می توانید با خرید آن از هرجای ایران که هستید از طریق تلفن ثابت یا تلفن همراه با کارشناسان تحصیلیکو در ارتباط باشید . برای خرید پکیج های مشاوره تحصیلیکو و استفاده از بسته های تخفیفی کلیک کنید .

در خبرنامه ایمیلی تحصیلیکوهر هفته گزیده ای از مهم ترین اخبار تحصیلی مرتبط با رویداد های مدارس ، کنکور سراسری ، کارشناسی ارشد و دکتری را گردآوری می کنیم و بصورت رایگان برای کاربران سایت ارسال می کنیم . اگر شما هم مایلید از اخبار تحصیلی در طول سال جا نمانید کافیست ایمیل خود را در کارد زیر وارد کنیم تا از همان لحظه عضو خبرنامه ایمیلی ما شوید .

مرکز مشاوره تحصیلیکو امکانی فراهم کرده تا کاربران سایت بتوانند با عضویت در کانال های اطلاع رسانی شبکه های اجتماعی  از آخرین اخبار و اطلاعیه های تحصیلی مربوط به حوزه تحصیلی مدنظر خود آگاه شوند . برای این منظور می توانید با کلیک بر روی هر یک از لینک های زیر در کانال مدنظرتان عضو شوید.پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

کانال مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو                     کانال دکتری تخصصی                      کانال کارشناسی ارشد                    کانال مشاوره کنکور سراسری

کانال دانشگاه های بدون کنکور                      کانال اطلاع رسانی مدارس              

یکی از جداب ترین امکانات رایگان تحصیلیکو برای مخاطبان خود خبرنامه پیامکی است که با عضویت در آن آخرین اخبار رویداد های تحصیلی برای شما پیامک می شود . خبرنامه پیامکی تحصیلیکو در موضوعات مدارس ، کنکور سراسری ، دانشگاه های بدون آزمون ، کارشناسی ارشد و دکتری اطلاع رسانی می کند و برای عضویت در آن کافیست مقطع مربوط به خود را انتخاب کرده و در ادامه شماره تماس خود را ثبت نمایید .

1000000

بازدید کننده تحصیلیکو تاکنون

14000

مخاطبان مشاوره تلفنی تحصیلیکو تاکنون

22877

تعداد سوالات سایت تحصیلیکو

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور با هزینه هر دقیقه 3000 تومان) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره تلفنی تحصیلیکو بهره مند گردید.

سایت مشاوره تحصیلیکو یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر هیچگونه وابستگی ندارد.

بالا


برای دانلود کتاب ریاضی پنجم ابتدایی کلیک کنید .Downloads-icon

فایل PDF + لینک دانلود مستقیم در انتهای پست قرار گرفت.

نام : گام به گام ریاضی پنجم دبستان | دسته بندی: گام به گام

تعداد صفحات: ۳۵۴ صفحه | فرمت : PDF | منتشر شده توسط : ایران توشه

جواب سوالات ریاضی پنجم ابتدایی : در این پست  کتاب ریاضی پنجم دبستان با جواب برای شما آماده شده است که شامل دو فایل ۲۰۰ صفحه و ۱۵۴ صفحه می باشند.پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

ریاضی مقطع پنجم ابتدایی دارای ۷ فصل می باشد که در این فایل جواب تمرینات تمام این فصل ها آمده است.این فایل ها ۳۵۴ صفحه است و به صورت چاپی می باشد.

پیشنهاد میکنیم از مطلب نمونه سوالات ریاضی پنجم ابتدایی و همچنین از مطلب گام به گام هدیه های آسمان پنجم دبستان دیدن فرمایید.

مشخصات:

توجه : چنانچه فایل اول برای شما کاربردی نبود از فایل دوم استفاده نمایید.📥دانلود فایل اول با حجم ۲۰ مگابایت📥📥دانلود فایل دوم با حجم ۱۲ مگابایت📥روش یادگیری در درس ریاضی:شما باید دید مثبتی نسبت به ریاضی داشته باشید و به توانایی خودتان ایمان داشته باشید که بتوانید در این درس پیشرفت کنید
می توانید برای بهتر فهمیدن فرمول ها آن ها رابه زبان فارسی برگردانید
چون به فهم شما در ریاضی کمک می کند راهکار خوب در یادگیری تمرین زیاد است.زمانی که دارید مساله حل می کنید وقت بگیرید ممکن است در اوایل سرعت حل کم باشد
ولی صبور باشید و تمرین های زیادی را انجام دهید این درس ذهن شما را برای فکرکردن آزاد می کند و شما می توانید خیلی بهتر مسئله های ریاضی را حل کنید
ولی باید مرور و تمرین زیاد داشته باشید.
مسائلی که در کتاب شبیه به هم هستند را بامرور زمان حل کنید.قبل از اینکه شروع به حل کردن تمرین ها کنیدبه تجزیه و تحلیل مساله بپردازید.
حل ذهنی را فراموش کنید همه مساله ها باید به صورت نوشتاری حل شوند دست به قلم شوید باید حتما روی کاغذ حل کنید.چون این درس ،درس پیچیده ای است باید تمرکز خوب در کلاس داشته باشید و مطالبی که در همان روز تدریس می شود باید در کلاس یاد بگیرید اگر مطلبی را متوجه نشدیدحتما ازمعلم خود بپرسید.
در منزل هم تمرین داشته باشید برای حل کردن مساله هم از تمرین های کتاب درسی آغاز کنید و کم کم برای بهتر شدن در این درس از کتاب های کمک درسی استفاده نمایید. برچسب هاریاضی پنجم دبستان گام به گام پنجم دبستان

توجه : چنانچه فایل اول برای شما کاربردی نبود از فایل دوم استفاده نمایید.

📥دانلود فایل اول با حجم ۲۰ مگابایت📥

📥دانلود فایل دوم با حجم ۱۲ مگابایت📥

شما باید دید مثبتی نسبت به ریاضی داشته باشید و به توانایی خودتان ایمان داشته باشید که بتوانید در این درس پیشرفت کنید
می توانید برای بهتر فهمیدن فرمول ها آن ها رابه زبان فارسی برگردانید
چون به فهم شما در ریاضی کمک می کند راهکار خوب در یادگیری تمرین زیاد است.زمانی که دارید مساله حل می کنید وقت بگیرید ممکن است در اوایل سرعت حل کم باشد
ولی صبور باشید و تمرین های زیادی را انجام دهید این درس ذهن شما را برای فکرکردن آزاد می کند و شما می توانید خیلی بهتر مسئله های ریاضی را حل کنید
ولی باید مرور و تمرین زیاد داشته باشید.
مسائلی که در کتاب شبیه به هم هستند را بامرور زمان حل کنید.قبل از اینکه شروع به حل کردن تمرین ها کنیدبه تجزیه و تحلیل مساله بپردازید.
حل ذهنی را فراموش کنید همه مساله ها باید به صورت نوشتاری حل شوند دست به قلم شوید باید حتما روی کاغذ حل کنید.چون این درس ،درس پیچیده ای است باید تمرکز خوب در کلاس داشته باشید و مطالبی که در همان روز تدریس می شود باید در کلاس یاد بگیرید اگر مطلبی را متوجه نشدیدحتما ازمعلم خود بپرسید.
در منزل هم تمرین داشته باشید برای حل کردن مساله هم از تمرین های کتاب درسی آغاز کنید و کم کم برای بهتر شدن در این درس از کتاب های کمک درسی استفاده نمایید.

+ برای دانلود بر روی لینک داخل جعبه سبز رنگ کلیک نمایید.
+ برای دانلود آسان تر در ویندوز از نرم افزار IDM و در اندروید از ADM استفاده نمایید.
+ فایل ها را با Adobe Reader اجرا نمایید.

(چنانچه مشکلی برای دانلود دارید اینجا کلیک کنید)

بیسته عزیزان⁦¯_(ツ)_/¯⁩⁦¯_(ツ)_/¯⁩

خوب بود

عالی

عالی

چجوری باید دانلودش کرد؟

سلام دوست عزیز دو تا فایل در جعبه دانلود هستن از هر کدوم خواستی استفاده کن

توی اون عکس که نوشته دانلود فایل اول و دانلود فایل دووم
یکیشون رو انتخاب کن و بعد روش کلیک کن 😊😊😊❤️❤️❤️😘😘😘😚😙

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم بهت دوست خوبم

سلام خانم معلم عزیزم

عــالی بود
مـــرسی❣️

عالی بود مرســـ♥ـــی♥

سلام خوب بود

💗💎💗💎💗💎

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وب‌ سایت

* گروه تلگرامی چت درسی و کنکوری *


📥دانلود فایل اول با حجم ۲۰ مگابایت📥Downloads-icon


📥دانلود فایل دوم با حجم ۱۲ مگابایت📥Downloads-icon

برای دریافت هر کتاب روی اسم آن کلیک کنید

دانلود پی دی اف همه کتاب ها به صورت یکجا ZIP

ریاضی پنجم PDFنسخه ورق زن

علوم پنجم PDFنسخه ورق زن

فارسی پنجم PDFنسخه ورق زن

پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

نگارش پنجم PDFنسخه ورق زن

اجتماعی پنجم PDFنسخه ورق زن

هدیه پنجم PDFنسخه ورق زن

قرآن پنجم PDFنسخه ورق زن

 

خوب

عالیه من که راضیم

خیلی ممنون

عالیییییس

وای پی‌دی‌افاش خیلی خوبن

خوب نیست عالی ۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹ملیون ستاره کمه

عاللیییییییییی😍😘

واقعا عالیه

خیلی خیلی خیلــــــــــــــــــــــــــــــی عالیه من همیشه پی دی اف هایی که میخوام رو از اینجا میگیرم

عالللللللللییییییییییییییییی

خوب بود.

عالی

عالیه💜 بهتر از این نمیشه

عالی بود

چرا این پیدی اف همه‌ی کتاب ها دانلود نمیشه؟؟؟

سلام تست شد مشکلی نداره، پی دی اف نیست و فایل زیپ شده هستش که تمام پی دی اف ها قرار داده شده

عالی ممنون 👌👌

واقعا عالییییییییییی

سلام عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

عــــالے

سلام این PDFعالیییییییی بود من کع ازش راضی بودم

عالی هزار ستاره هم کمه

خیلی خوب عالی دستتون درد نکنه که این رو درست کردید ممنون

عالی

عالی بود 😍

مرسی واقعا

خوب

عالی

عالی 👌

خیلی خوبه عالی

پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

به نظر من خیلی خوب بود و چون به ما برای هر درس میگن کلیپ درست کنین خیلی عالیه🍀🍌

سلام عالی بود.

عالی بود

خیلی خوب

عالی

test

تمام سبک های چینش صندلی در کلاس ( درس / آموزش )

پوشه کار ( دانلود فرم ها + عکس + آموزش کامل )

قوانین و مقررات

تماس با ما

درباره ما

ثبت شکایت

بیاموز حاصل تلاش یک تیم متخصص و علاقه مند است که سعی می کند آموزش ها را با نهایت کیفیت به کاربران خود ارائه نماید. ارائه خدمات پیشتاز امضاء بزرگی بر شعار بیاموز یعنی ” تحولی بزرگ در آموزش ” می باشد.

سمت فعلی*

پایه تحصیلی*

رمز عبور یکبار مصرف *

فروشگاه بیاموز رد کردن


دانلود پی دی اف همه کتاب ها به صورت یکجا ZIP Downloads-icon


دانلود پی دی اف همه کتاب ها به صورت یکجا ZIP Downloads-icon


ریاضی پنجم PDFDownloads-icon


علوم پنجم PDFDownloads-icon


فارسی پنجم PDFDownloads-icon


نگارش پنجم PDFDownloads-icon


اجتماعی پنجم PDFDownloads-icon


هدیه پنجم PDFDownloads-icon


قرآن پنجم PDFDownloads-icon


pdfDownloads-icon

در این محتوا گام به گام پنجم ابتدایی آماده شده است. این گام به گام شامل راهنمای حل مسائل و مطالب موجود در کتاب های پایه پنجم می باشد و حل المسائل پرسش ها و تمرین ها و فعالیت های موجود را شامل می شود.

در ادامه می توانید فایل کامل گام به گام کتاب های پایه پنجم ابتدایی را دانلود کنید.

ریاضی پنجم

★ حل کل کتاب ریاضی کامل

پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

 

علوم تجربی پنجم

★ حل کل کتاب علوم کامل

 

فارسی پنجم

★ حل کل کتاب فارسی کامل

 

 

 

اجتماعی پنجم

★ حل کل کتاب اجتماعی کامل

 

هدیه های آسمان پنجم

★ حل کل کتاب هدیه کامل

 

نگارش پنجم

★ خرید حل کل کتاب نگارش پنجم هماهنگ با کتاب 1399-1400 ( اختصاصی نشر دیجتال بیاموز )

3,990 تومانافزودن به سبد خرید

قرآن پنجم

★ حل کل کتاب قرآن کامل

 

گام به گام بقیه پایه ها را می توانید در صفحه زیر ببینید

 

عال عالی عالی

عالی عالی

ای روزگار با دیدن این کتابها قصم گرفت، من را برد به ۲۰ سال پیش. ???

test

پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

تمام سبک های چینش صندلی در کلاس ( درس / آموزش )

پوشه کار ( دانلود فرم ها + عکس + آموزش کامل )

قوانین و مقررات

تماس با ما

درباره ما

ثبت شکایت

بیاموز حاصل تلاش یک تیم متخصص و علاقه مند است که سعی می کند آموزش ها را با نهایت کیفیت به کاربران خود ارائه نماید. ارائه خدمات پیشتاز امضاء بزرگی بر شعار بیاموز یعنی ” تحولی بزرگ در آموزش ” می باشد.

سمت فعلی*

پایه تحصیلی*

رمز عبور یکبار مصرف *

فروشگاه بیاموز رد کردن


حل کل کتاب ریاضی کاملDownloads-icon


فصل 1Downloads-icon


فصل 2Downloads-icon


فصل 3Downloads-icon


فصل 4Downloads-icon


فصل 5Downloads-icon


فصل 6Downloads-icon


فصل 7Downloads-icon


حل کل کتاب علوم کاملDownloads-icon


حل کل کتاب فارسی کاملDownloads-icon


حل کل کتاب اجتماعی کاملDownloads-icon


حل کل کتاب اجتماعی کاملDownloads-icon


حل کاربرگ های اجتماعی کاملDownloads-icon


★ حل کل کتاب هدیه کاملDownloads-icon


حل کل کتاب قرآن کاملDownloads-icon

ریاضی پنجمعلوم پنجمفارسی پنجماجتماعی پنجمهدیه پنجمقرآن پنجم

دانلود کتاب ها و نسخه ورق زن کتاب های پنجم ابتداییگام به گام پنجم ابتداییچک لیست های پنجم ابتدایی

نمونه سوال نوبت دوم ریاضی (سری9) — پنجم دبستان بیشتر بدانید

نمونه سوال نوبت دوم ریاضی (سری8) — پنجم دبستان بیشتر بدانید پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

نمونه سوال نوبت دوم ریاضی (سری7) — پنجم دبستان بیشتر بدانید

نمونه سوال نوبت دوم ریاضی (سری6) — پنجم دبستان بیشتر بدانید

نمونه سوال نوبت دوم ریاضی (سری13) — پنجم دبستان بیشتر بدانید

نمونه سوال نوبت دوم ریاضی (سری12) — پنجم دبستان بیشتر بدانید

نمونه سوال نوبت دوم ریاضی (سری11) — پنجم دبستان بیشتر بدانید

نمونه سوال نوبت دوم ریاضی (سری10) — پنجم دبستان بیشتر بدانید

نمونه سوال نوبت دوم علوم با پاسخ (سری1) — پنجم دبستان بیشتر بدانید

نمونه سوال نوبت دوم علوم (سری15) — پنجم دبستان بیشتر بدانید

test

تمام سبک های چینش صندلی در کلاس ( درس / آموزش )

پوشه کار ( دانلود فرم ها + عکس + آموزش کامل )

قوانین و مقررات

تماس با ما

درباره ما

ثبت شکایت

بیاموز حاصل تلاش یک تیم متخصص و علاقه مند است که سعی می کند آموزش ها را با نهایت کیفیت به کاربران خود ارائه نماید. ارائه خدمات پیشتاز امضاء بزرگی بر شعار بیاموز یعنی ” تحولی بزرگ در آموزش ” می باشد.

سمت فعلی*

پایه تحصیلی*

رمز عبور یکبار مصرف *

فروشگاه بیاموز رد کردن

در این محتوا گام به گام پنجم ابتدایی آماده شده است. این گام به گام شامل راهنمای حل مسائل و مطالب موجود در کتاب های پایه پنجم می باشد و حل المسائل پرسش ها و تمرین ها و فعالیت های مو… بیشتر بدانید

test

تمام سبک های چینش صندلی در کلاس ( درس / آموزش )

پوشه کار ( دانلود فرم ها + عکس + آموزش کامل )

پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

قوانین و مقررات

تماس با ما

درباره ما

ثبت شکایت

بیاموز حاصل تلاش یک تیم متخصص و علاقه مند است که سعی می کند آموزش ها را با نهایت کیفیت به کاربران خود ارائه نماید. ارائه خدمات پیشتاز امضاء بزرگی بر شعار بیاموز یعنی ” تحولی بزرگ در آموزش ” می باشد.

سمت فعلی*

پایه تحصیلی*

رمز عبور یکبار مصرف *

فروشگاه بیاموز رد کردن

شما در این فیلم به راحتی میتونین ببینین چجوری میتونین یک محتوا از پایه و درس مد نظر خودتون دریافت کنین

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video

 

توضیح تصویری بخش های مختلف سایت :

1- برای انتخاب پایه مد نظرتان از بالای سایت روی پایه مد نظرتان انتخاب کنیدپی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

2- بعد از انتخاب شما می توانید درسی که مد نظرتان هست را انتخاب کنید

حالا فصل مد نظر یا محتوای مد نظر مربوط به اون درس رو انتخاب میکنین

حالا توی محتوای موجود تو اون مبحث میچرخین ( ویدئو، نمونه سوال، طرح درس و … ) هر چی که مد نظرتونه موجوده رو پیدا میکنین و روش میزنین

حالا میتونین تعداد صفحات مطلب رو مشاهده کنین، نوع فایل رو ببینین و با زدن دکمه دانلود با لینک مستقیم فایل رو دریافت کنین

نکته مهم : شما همواره صفحه اول محتوا رو با واترمارکی بزرگ از بیاموز مشاهده میکنین، همراهان بیاموز این عکس فقط یک پیش نمایش از مطلب اصلی هستش و برای دریافت مطلب اصلی باید حتما روی دکمه  دانلود با لینک مستقیم کلیک کنین تا بتونین فایل رو بدون واترمارک دریافت کنین

من یک سوالی دارم

سلام عرض ادب و احترام بفرمایید

عالییییییقق

test

تمام سبک های چینش صندلی در کلاس ( درس / آموزش )

پوشه کار ( دانلود فرم ها + عکس + آموزش کامل )

قوانین و مقررات

تماس با ما

درباره ما

ثبت شکایت

بیاموز حاصل تلاش یک تیم متخصص و علاقه مند است که سعی می کند آموزش ها را با نهایت کیفیت به کاربران خود ارائه نماید. ارائه خدمات پیشتاز امضاء بزرگی بر شعار بیاموز یعنی ” تحولی بزرگ در آموزش ” می باشد.

سمت فعلی*

پایه تحصیلی*

رمز عبور یکبار مصرف *

فروشگاه بیاموز رد کردن

خانم ها و آقایان، سلام

ما خیلی خوشحالیم که بیاموز رو به عنوان مرجع آموزشی انتخاب کردین

بیاموز حاصل تلاش یک تیم متخصص بوده که وقت و زندگی خودشونو با عشق صرف شما ( فرزندان این مرز و بوم ) کرده

 

پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

حالا نوبت توئه، وقتشه از گروهی که داره تلاششو میکنه خوب باشه حمایت کنی ( Donate ) ، شما از زحمات مجموعه داری استفاده میکنی و ازش لذت میبری، بیا و هر چقدر دوس داشتی بابتش پرداخت کن، به اختیار خودت

 

چقدر میتونی حمایت کنی ؟! 2 هزار تومن یا بیشتر، هر چقدر دوس داشتی کمک کن، بزارین این عشق دو طرفه بمونه، به امید روزی که هیچکس بخاطر نداشتن پول از آموزش جا نمونه

 

به اندازه یک نمونه سوال یا حلش 👇

1,990 تومانافزودن به سبد خرید

به اندازه یک نمونه سوال و حلش 👇

10,000 تومانافزودن به سبد خرید

به اندازه چند نمونه سوال و حلش + گام به گام 👇

50,000 تومانافزودن به سبد خرید

اگر همیشه با ما هستی و از همه چیز استفاده میکنی 👇

100,000 تومانافزودن به سبد خرید

اگر همه موارد بالا رو داری و قراره مارو دلگرم کنی 👇

250,000 تومانافزودن به سبد خرید

اگر دلت دریاست 👇

1,000,000 تومانافزودن به سبد خرید

نکات:

این پول صرفا جهت حمایت مجموعه بیاموز بوده و به عنوان درآمد نشر دیجیتال بیاموز تلقی می شود

واریزهای بالای 250 هزار تومان به عنوان عضویت در خبرنامه ویژه اس ام اسی تلقی می شود

بعد از واریز یک پوستر تقدیری مجازی جهت تشکر به شما نمایش داده می شود.

پول واریز شده به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد

test

تمام سبک های چینش صندلی در کلاس ( درس / آموزش )

پوشه کار ( دانلود فرم ها + عکس + آموزش کامل )

قوانین و مقررات

تماس با ما

درباره ما

ثبت شکایت

بیاموز حاصل تلاش یک تیم متخصص و علاقه مند است که سعی می کند آموزش ها را با نهایت کیفیت به کاربران خود ارائه نماید. ارائه خدمات پیشتاز امضاء بزرگی بر شعار بیاموز یعنی ” تحولی بزرگ در آموزش ” می باشد.

سمت فعلی*

پایه تحصیلی*

رمز عبور یکبار مصرف *

فروشگاه بیاموز رد کردن


Jump to navigation


تاریخ ارسال 1398/04/10

برای دریافت فایل راهنمای عمل برنامه ویژة مدرسه کلیک کنید

برای دریافت فایل استاندارد بسته های تربیت و یادگیری کلیک کنید

برای دسترسی به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی زیر مراجعه نمایید.پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

تنها مرجع رسمی انتشار فایل کتاب های درسی، وب سایت اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی به نشانی chap.sch.ir می باشد و با وب سایت ها، شرکت ها و موسساتی که بدون دریافت مجوز رسمی از این اداره کل، اقدام به نشر و توزیع فایل های الکترونیکی به صورت online یا offline نمایند برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.


مقدمهDownloads-icon


بخش اولDownloads-icon


بخش دومDownloads-icon


بخش سومDownloads-icon


بخش چهارمDownloads-icon


بخش پنجمDownloads-icon


بخش ششمDownloads-icon


بخش هفتمDownloads-icon


ریاضی (پنجم)Downloads-icon

گروه ایران مشاوره

نظری بدهید


در گذشته ، محوریت اصلی کتاب های ریاضی بر اساس تقویت توانایی دانش آموزان در انجام محاسبات بود. اما در تالیف کتب جدید ، توجه نویسندگان بیشتر معطوف به پرورش قوه تفکر و تعقل و هم چنین پرورش مهارت دانش آموزان در راستای حل مسائل می باشد. قطعا دستیابی به چنین اهدافی در مدت زمان کم امکان پذیر نبوده و همواره مشکلات و چالش هایی را نیز به همراه خواهد داشت. اما دانش آموزان با تلاش و راهنمایی معلمان خود می توانند به راحتی در مسیر تحقق این امر گام بردارند. کتاب ریاضی پنجم ابتدایی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دانش آموزان می بایست نهایت سعی خود را برای یادگیری مباحث مربوطه به کار بگیرند.پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

کتاب ریاضی پایه پنجم ابتدایی از سه بخش عمده فعالیت ، کار در کلاس و تمرین تشکیل شده است.

بخشی از کتاب ریاضی پنجم ابتدایی تحت عنوان “فعالیت” ارائه شده است که دانش آموزان به واسطه آن با مفهوم دروس آشنا شده و درباره مباحث مربوطه به گفت و گو و تبادل نظر می پردازند. این فعالیت ها شامل مراحلی اعم از کشف کردن ، استدلال کردن ، حدس و آزمایش ، حل مسئله و… می باشند که دانش آموزان را برای درک هر چه بهتر مفاهیم یاری می نمایند. بخش های دیگر نیز مختص ارائه تمرین و مثال هایی است که با هدف تعمیم یادگیری و تثبیت مطالب در ذهن دانش آموزان طراحی شده اند.

بسیاری از دانش آموزان و والدین آن ها به دلایل مختلف تمایل دارند تا نسخه الکترونیکی کتاب ریاضی پایه پنجم را داشته باشند. از همین رو ، لینک دانلود هر یک از بخش های این کتاب را به همراه نسخه کامل آن در جدول زیر قرار داده ایم. شما می توانید با توجه به نیاز خود ، روی عنوان مورد نظر کلیک کرده و فایل pdf بخش مربوطه را دریافت نمایید.

کتاب ریاضی پنجم ابتدایی در راستای تغییرات کتاب های درسی دوره ابتدایی تالیف شده و هدفی فراتر از آموزش انجام محاسبات ریاضی را در پیش دارد. این کتاب از هفت فصل تشکیل شده است که محتوای هر یک از آن ها در جهت دستیابی به اهداف در نظر گرفته شده ، گردآوری شده اند. مباحث عنوان شده در این سرفصل ها را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

در انتهای هر فصل نیز بخشی تحت عنوان “مرور فصل” قرار دارد که علاوه بر ارائه تمرین های متنوع ، یک سوال در قالب “معما و سرگرمی” و یک بخش نیز با نام “فرهنگ خواندن” در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. با توجه به این که ریاضی از جمله دروس بسیار پرکاربرد محسوب می شود ، یادگیری مفاهیم آن از همین پایه ابتدایی دارای اهمیت ویژه ای می باشد. از همین رو ، چنانچه در حل مسائل ریاضی پایه پنجم دچار مشکل می باشید و احساس می کنید نیاز به تمرین و توضیح بیشتر پیرامون مباحث مربوطه دارید ، شرکت در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی می تواند در چنین شرایطی راهگشا باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مبحث فوق ، می توانید روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

12 ساعت پیش

2 روز پیش

4 روز پیش

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره با توجه به نیاز های موجود به مشاوره تحصیلی باکیفیت و کارآمد در سراسر کشور شروع به کار کرد و همیشه کیفیت در مشاوره را مدنظر قرار داده است.این مرکز به عنوان اولین و مجرب ترین مرکز مشاوره تحصیلی با پشتوانه تخصص مشاوران حرفه ای پاسخگوی سوالات تحصیلی شما دوستان عزیز در 7 روز هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب می باشد.شماره تماس ایران مشاوره 9099071647 از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور می باشد


دانلود مقدمه کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان 98 – 99Downloads-icon


دانلود فصل اول کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان 98 – 99Downloads-icon


دانلود فصل دوم کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان 98 – 99Downloads-icon


دانلود فصل سوم کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان 98 – 99Downloads-icon


دانلود فصل چهارم کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان 98 – 99Downloads-icon


دانلود فصل پنجم کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان 98 – 99Downloads-icon


دانلود فصل ششم کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان 98 – 99Downloads-icon


دانلود فصل هفتم کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان 98 – 99Downloads-icon


دانلود کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان 98 – 99Downloads-icon


pdfکتاب های پایه پنجم ابتداییDownloads-icon


کتاب قرآن پنجم ابتداییDownloads-icon


کتاب هدیه های آسمان پنجم ابتداییDownloads-icon


کتاب نگارش پنجم ابتداییDownloads-icon


کتاب فارسی پنجم ابتداییDownloads-icon


کتاب علوم پنجم ابتداییDownloads-icon


کتاب ریاضی پنجم ابتداییDownloads-icon


کتاب مطالعات پنجم ابتداییDownloads-icon


دانلود کتاب نگارش پنجم با جواب بصوررت…
299&nbspبازدید

Downloads-icon


دانلود کتاب نگارش پنجم با…
3 روز پیش

Downloads-icon

نسخه
الکترونیک
نوروز پنجم دبستان- نوروز ۹۹
به همراه
هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا
دانلود کنید

ما برنامه‌ی این کتاب را براساس نتایج دانش‌آموزان سال‌های قبلی و نظرهای کارشناسان تنظیم کرده‌ایم. کتاب به صورت آزمون محور است یعنی آمون به آزمون تفکیک شده است. هر آزمون شامل سه درس ریاضی، علوم و فارسی است.
تعداد سؤال‌ها نیز مشابه آزمون‌های کانون است یعنی ۵ سؤال تشریحی و ۱۵ سؤال تستی برای درس‌های علوم و ریاضی و ۱۰ سؤال تستی هم برای فارسی.
در پایان ۵ آزمون هم، ۲ آزمون جامع عادی در نظر گرفتیم. هرکدام از این آزمون‌ها ۵۰ سؤال دارند.

هیات مولفان

هیات مولفان کانون فرهنگی آموزش

هیات مولفان پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

هیات مولفان

سهیلا خندابی، فاطمه حکمی‌ویشکائی

گروه برنامه‌ریزی و تالیف کاگو

گروه مولفان

گروه برنامه‌ریزی و تالیف کاگو

گروه برنامه‌ریزی و تالیف کاگو

حمدالله صدری، داوود رضایی، علی‌رضا صادقی

حسن قاسم‌پور مقدم، معصومه صوفی‌لو

هیات مولفان

مصطفی سالاری، نجمه اصغری، هادی پلاور

طلیعه رجبی، علیرضا طاهری، هادی پلاور

آزیتا بیدقی، علی نوری

بهرام طالبی، حسین ابراهیم‌نژاد، کریم نصیری

محمدتقی محسنی

حمید راهواره، علی کرامت، مسعود حدادی

اصغر اسدالهی، عبدالحسین بازیار، مهدی حنیفی

اصغر اسدالهی، بابک اسلامی، مصطفی کیانی

گروه مولفان

هیات مولفان کانون فرهنگی آموزش

هیات مولفان کانون فرهنگی آموزش

هیات مولفان کانون فرهنگی آموزش

هیات مولفان

هیات مولفان

هیات مولفان

هیات مولفان

هیات مولفان

هیات مولفان

هیات مولفان

هیات مولفان

هیات مولفان

هیات مولفان

هیات مولفان

هیات مولفان

نام کتاب، نویسنده، مترجم، ناشر یا هر واژه مورد نظرتان را
بنویسید

iOS
پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب

اندروید

ویندوز
https://fidibo.com/book/97189

کتاب مورد نظرتان را درخواست کنید تا در صورت امکان آن را به فروشگاه اضافه کنیم.Downloads-icon


کتاب جامعه‌شناسی (۱ ) سال دوم انسانی (نسخه PDF) Downloads-iconDownloads-icon


کتاب زیست‌شناسی (۱ ) – سال دوم دبیرستان (نسخه … Downloads-iconDownloads-icon


کتاب زیست‌شناسی و آزمایشگاه (۱ ) – سال دوم … Downloads-iconDownloads-icon


کتاب آموزش شیمی (۱ ) دهم تجربی و ریاضی (نسخهPDF) Downloads-iconDownloads-icon


کتاب آموزش فیزیک (۳ ) سوم دبیرستان تجربی (نسخه … Downloads-icon

پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب
پی دی اف ریاضی پنجم ۹۹ با جواب
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *